Yläpalkki
Yläpalkki
LandoCal
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän LandoCal arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
6
Araknofobia (1990)
(Arachnophobia)
5
5
Herrasmiesliiga (2003)
(The League of Extraordinary Gentlemen)
5
5
5
Aikakone (2002)
(The Time Machine)
5
5
5
5
Salasana Mercury (1998)
(Mercury Rising)
5
5
Larry Flynt - minulla on oikeus (1996)
(The People vs. Larry Flynt)
5
Spesialisti (1994)
(The Specialist)
5
X-Files: Taistelu tulevaisuudesta (1998)
(X-Files: Fight the Future)
5
Tanssii susien kanssa (1990)
(Dances with Wolves)
5
5
Alien 3 (1992)
(Alien³)
5
Kolme miestä ja baby (1987)
(3 Men and a Baby)
5
5
previous
1 ... 23 ... 28
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja