Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
LandoCal
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän LandoCal arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kuudes päivä (2000)
(The 6th Day)
5
Man on the Moon (1999)
"
Jim Carreyn tylsin ja erikoisin elokuva. Andy Kaufmanin huumori ei "kosketa" minua.
"
5
Philadelphia (1993)
5
Blondin kosto (2001)
(Legally Blonde)
5
Urban Legend - kauhutarinoita (1998)
(Urban Legend)
5
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
5
Me kaksi ja Irene (2000)
(Me, Myself & Irene)
5
Tulilinjalla (1993)
(In the Line of Fire)
5
The Net - verkko kiristyy (1995)
(The Net)
5
Bridget Jones - elämäni sinkkuna (2001)
(Bridget Jones's Diary)
5
End of Days (1999)
5
American Pie: The Wedding (2003)
(American Wedding)
5
Hudson Hawk - varkaista parhain (1991)
(Hudson Hawk)
5
The Patriot (2000)
5
Spy Hard - lupa läikyttää (1996)
(Spy Hard)
5
Kummeli Stories (1995)
5
Charlien enkelit: Kurvit suoriksi (2003)
(Charlie's Angels: Full Throttle)
5
Tiedän mitä teit viime kesänä (1997)
(I Know What You Did Last Summer)
5
Road Trip (2000)
5
Beavis and Butt-head Do America (1996)
5
1
... 24 ...
28
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute