Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
LandoCal
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän LandoCal arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Rocky IV (1985)
6
Isku Mogadishuun (2001)
(Black Hawk Down)
6
The Running Man - juokse tai kuole (1987)
(The Running Man)
6
8 mm - kahdeksan millimetriä (1999)
(8MM)
6
Hot Shots! - kaikkien elokuvien äiti (1991)
(Hot Shots!)
6
Dude, Where's My Car? (2000)
6
Pearl Harbor (2001)
6
Salaliittoteoria (1997)
(Conspiracy Theory)
6
Antz - muurahaizet (1998)
(Antz)
6
Housut pois! (1997)
(The Full Monty)
6
Unbreakable - särkymätön (2000)
(Unbreakable)
6
Ring (2002)
(The Ring)
6
Scream 2 (1997)
6
Dancer in the Dark (2000)
6
Ghostbusters - haamujengi (1984)
(Ghostbusters)
6
Stigmata (1999)
6
40 päivää ja 40 yötä (2002)
(40 Days and 40 Nights)
6
Jackie Brown (1997)
6
Monster's Ball (2001)
6
Deep Impact (1998)
6
1
... 22 ...
28
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute