Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
LandoCal
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän LandoCal arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Salasana: Swordfish (2001)
(Swordfish)
6
Windtalkers (2002)
6
Matkustaja 57 (1992)
(Passenger 57)
6
Shaft (2000)
6
Cop Land (1997)
6
Kivenpyörittäjän kylä (1995)
6
Krokotiilimies II (1988)
(Crocodile Dundee II)
6
Tulimyrsky (1991)
(Backdraft)
6
Stephen Kingin Se (1990)
(It)
6
Shanghai Noon (2000)
6
Operaatio Donnie Brasco (1997)
(Donnie Brasco)
6
Perhosvaikutus (2004)
(The Butterfly Effect)
6
Men in Black II - miehet mustissa II (2002)
(Men in Black II)
6
Neuvottelija (1998)
(The Negotiator)
6
Forrest Gump (1994)
6
Taksikuski (1976)
(Taxi Driver)
6
The Beach (2000)
6
Starship Troopers - universumin sotilaat (1997)
(Starship Troopers)
6
The Patriot - patriootti (1998)
(The Patriot)
6
Meren raivo (2000)
(The Perfect Storm)
6
1
... 21 ...
28
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute