Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
LandoCal
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän LandoCal arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Abyss - syvyys (1989)
(The Abyss)
6
U-käännös helvettiin (1997)
(U Turn)
6
Postman - tulevaisuuden sanansaattaja (1997)
(The Postman)
6
Armageddon (1998)
6
Payback - tilinteko (1999)
(Payback)
6
Pelikaanimuistio (1993)
(The Pelican Brief)
6
Apollo 13 (1995)
6
Hannibal (2001)
6
K-PAX (2001)
6
Puhallettu 60 sekunnissa (2000)
(Gone in Sixty Seconds)
6
Insomnia (2002)
6
Austin Powers ja Kultamuna (2002)
(Austin Powers in Goldmember)
6
Mulholland Drive (2001)
6
The Thing - 'se' jostakin (1982)
(The Thing)
6
Gremlins 2 - uusi pesue (1990)
(Gremlins 2: The New Batch)
6
Big - isoksi yhdessä yössä (1988)
(Big)
6
Godzilla (1998)
6
Cape Fear (1991)
6
Yksin kotona 2 - eksynyt New Yorkissa (1992)
(Home Alone 2: Lost in New York)
6
Luunkerääjä (1999)
(The Bone Collector)
6
1
... 20 ...
28
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute