Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
LandoCal
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän LandoCal arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Armoton (1992)
(Unforgiven)
7
Training Day (2001)
7
Muumion paluu (2001)
(The Mummy Returns)
7
Hellboy (2004)
7
Beverly Hills kyttä II (1987)
(Beverly Hills Cop II)
7
Broken Arrow - operaatio erämaassa (1996)
(Broken Arrow)
7
Karate Kid (1984)
(The Karate Kid)
7
Heat - ajojahti (1995)
(Heat)
7
Will Hunting (1997)
(Good Will Hunting)
7
Zorron naamio (1998)
(The Mask of Zorro)
7
Nemoa etsimässä (2003)
(Finding Nemo)
7
Bodyguard (1992)
(The Bodyguard)
7
Rautanaamio (1998)
(The Man in the Iron Mask)
7
007 - Kuuraketti (1979)
(Moonraker)
7
Lahjakas herra Ripley (1999)
(The Talented Mr. Ripley)
7
Mortal Kombat (1995)
7
Jackass -elokuva (2002)
(Jackass: The Movie)
7
Virgin Suicides - kauniina kuolleet (1999)
(The Virgin Suicides)
7
Poliisiopisto 3 - jatkokoulutuksessa (1986)
(Police Academy 3: Back in Training)
7
The Addams Family - perhe Addams (1991)
(The Addams Family)
7
1
... 14 ...
28
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute