Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
LandoCal
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän LandoCal arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
8 Mile (2002)
7
Ihmeperhe (2004)
(The Incredibles)
7
007 ja lupa tappaa (1989)
(Licence to Kill)
7
Beetlejuice (1988)
7
Dogma (1999)
7
Spinal Tap - Hei me rokataan! (1984)
(This Is Spinal Tap)
7
Casino (1995)
7
Yhdeksäs portti (1999)
(The Ninth Gate)
7
007 ja kuoleman katse (1985)
(A View to a Kill)
7
Rocky III - tiikerinsilmä (1982)
(Rocky III)
7
Bad Boys II (2003)
7
Talvisota (1989)
7
Harry Potter ja Salaisuuksien kammio (2002)
(Harry Potter and the Chamber of Secrets)
7
Taxi (1998)
7
eXistenZ (1999)
7
Lahjomattomat (1987)
(The Untouchables)
7
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
7
Zoolander (2001)
7
007 vaaran vyöhykkeellä (1987)
(The Living Daylights)
7
Painajainen Elm Streetillä (1984)
(A Nightmare on Elm Street)
7
1
... 15 ...
28
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute