Yläpalkki
Yläpalkki
LandoCal
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän LandoCal arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
7
Mies ja alaston ase 2 1/2 (1991)
(The Naked Gun 2½: The Smell of Fear)
7
7
7
7
Hyvää huomenta, Vietnam (1987)
(Good Morning, Vietnam)
7
Final Fantasy (2001)
(Final Fantasy: The Spirits Within)
7
7
Tappava ase 3 (1992)
(Lethal Weapon 3)
7
Harry Potter ja Viisasten kivi (2001)
(Harry Potter and the Sorcerer's Stone)
7
Robin Hood: Varkaiden ruhtinas (1991)
(Robin Hood: Prince of Thieves)
7
Tappava ase 4 (1998)
(Lethal Weapon 4)
7
Peto (1995)
(Species)
7
7
7
7
7
7
Charlien enkelit (2000)
(Charlie's Angels)
7
Mies ja alaston ase 33 1/3 - viimeinen solvaus (1994)
(Naked Gun 33 1/3: The Final Insult)
7
previous
1 ... 13 ... 28
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja