Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
LandoCal
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän LandoCal arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Coyote Ugly (2000)
7
Pelkoa ja inhoa Las Vegasissa (1998)
(Fear and Loathing in Las Vegas)
7
xXx (2002)
7
Cliffhanger - kuilun partaalla (1993)
(Cliffhanger)
7
Pretty Woman (1990)
7
Traffic (2000)
7
Notting Hill (1999)
7
Punaisen Lokakuun metsästys (1990)
(The Hunt for Red October)
7
Kuka viritti ansan, Roger Rabbit? (1988)
(Who Framed Roger Rabbit)
7
American Pie 2 (2001)
7
Apinoiden planeetta (2001)
(Planet of the Apes)
7
Ensimmäinen yhteys (1997)
(Contact)
7
Romeon on kuoltava (2000)
(Romeo Must Die)
7
Ota kiinni jos saat (2002)
(Catch Me If You Can)
7
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
7
Ace Ventura - luonto kutsuu (1995)
(Ace Ventura: When Nature Calls)
7
Kuudes aisti (1999)
(The Sixth Sense)
7
Terminator 3: Koneiden kapina (2003)
(Terminator 3: Rise of the Machines)
7
Waterworld (1995)
7
Schindlerin lista (1993)
(Schindler's List)
7
1
... 12 ...
28
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute