Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
LandoCal
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän LandoCal arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
8
Olimme sotilaita (2002)
(We Were Soldiers)
7
Yksin kotona (1990)
(Home Alone)
7
Gladiaattori (2000)
(Gladiator)
7
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
7
Titanic (1997)
7
Eyes Wide Shut (1999)
7
Mrs. Doubtfire - isä sisäkkönä (1993)
(Mrs. Doubtfire)
7
Manaaja (1973)
(The Exorcist)
7
Last Action Hero (1993)
7
Tappajahai (1975)
(Jaws)
7
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
7
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
7
Scream (1996)
7
Päätön ratsumies (1999)
(Sleepy Hollow)
7
Hurjapäät (2001)
(The Fast and the Furious)
7
Wayne's World (1992)
7
Vihreä maili (1999)
(The Green Mile)
7
Elämäni John Malkovichina (1999)
(Being John Malkovich)
7
Thelma ja Louise (1991)
(Thelma & Louise)
7
1
... 11 ...
28
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute