Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
whiz
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän whiz arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
After the Sunset - keikka Bahamalla (2004)
(After the Sunset)
6
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
6
Gothika (2003)
6
Gamer (2009)
6
Date Night (2010)
6
Riemukupla (1968)
(The Love Bug)
6
Tyttö numero 6 (1996)
(Girl 6)
6
Pitkä kuuma kesä (1999)
6
Nopeat ja kuolleet (1995)
(The Quick and the Dead)
6
Verkossa (1994)
(Disclosure)
6
Hylättyjen vaimojen kerho (1996)
(The First Wives Club)
"
Wanha kunnon ysärikomedia. Naisenergiaa vaikka muille jakaa. Oikein hyvää ajanvietettä.
"
6
Event Horizon - viimeinen horisontti (1997)
(Event Horizon)
"
Jossain määrin yllättävä, suurimmaksi osaksi kuitenkin puuduttava ja monta kertaa nähty tarina.
"
6
Batman - paluu (1992)
(Batman Returns)
6
Kuolleiden runoilijoiden seura (1989)
(Dead Poets Society)
6
Piinaavat hetket (1998)
(Desperate Measures)
6
Scary Movie 2 (2001)
6
xXx (2002)
6
Hot Shots 2 - kaikkien jatko-osien äiti (1993)
(Hot Shots! Part Deux)
6
Jerry Maguire - elämä on peliä (1996)
(Jerry Maguire)
6
Scream 2 (1997)
6
1
... 35 ...
78
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute