Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
whiz
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän whiz arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Lainkuuliainen kansalainen (2009)
(Law Abiding Citizen)
7
Luuseri (2000)
(Loser)
7
Next Friday (2000)
7
Aikamatkustajan vaimo (2009)
(The Time Traveler's Wife)
7
William Shakespearen Kesäyön unelma (1999)
(A Midsummer Night's Dream)
7
Wimbledon (2004)
7
Piru naiseksi (2001)
(Saving Silverman)
7
Magnolia (1999)
7
Notting Hill (1999)
7
Roskakuskit (1990)
(Men at Work)
7
Zombieland (2009)
7
Tähtien sota (1977)
(Star Wars)
7
The Hurt Locker (2008)
7
(500) Days of Summer (2009)
7
Punaisen Lokakuun metsästys (1990)
(The Hunt for Red October)
7
Vaarallinen McCoy (1993)
(The Real McCoy)
7
Kummeli Kultakuume (1997)
7
Täydellinen tehtävä (2003)
(Foolproof)
7
G-Force - miniagentit (2009)
(G-Force)
"
Viihdyttävä ja hyväntuulinen seikkailu. Marsut ovat todella samanhenkisiä kuin mitä ne oikeasti olet ja samoin ihmisten stereotypisoinnit sekä harhaluulot niitä kohtaan on aitoja. Ainoa mikä tässä jäi häiritsemään oli se että voin kuvitella kuinka lapset haluavat tämän perusteella marsuja ja tulevat sitten leikkimään heillä kuten lapset tässä elokuvassa.
"
7
Kaikenkarvaiset lemmikit (1996)
(The Truth About Cats & Dogs)
7
1
... 30 ...
78
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute