Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
whiz
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän whiz arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kingdom of Heaven - taivas maan päällä (2005)
(Kingdom of Heaven)
7
Ninja Assassin (2009)
7
Lomaterapiaa (2009)
(Couples Retreat)
7
Luunkerääjä (1999)
(The Bone Collector)
7
Sekopäät (1998)
(Half Baked)
7
Dawn of the Dead (1978)
7
Bridget Jones: Elämä jatkuu (2004)
(Bridget Jones: The Edge of Reason)
7
Painajainen perheessä (2004)
(Meet the Fockers)
7
Panic Room (2002)
7
Stuck On You (2003)
7
Valomerkin jälkeen (2001)
(One Night at McCool's)
7
Men in Black - miehet mustissa (1997)
(Men in Black)
7
Julmia aikeita 2 (2000)
(Cruel Intentions 2)
7
Scary Movie (2000)
7
Villit kuviot 2 (2004)
(Wild Things 2)
7
Vaihtokaupat (1983)
(Trading Places)
7
Up in the Air (2009)
7
Pientä säätöä (2009)
(It's Complicated)
7
Vaarallinen tehtävä (1996)
(Mission: Impossible)
7
Babylon 5: Aseveljet (1999)
(Babylon 5: A Call to Arms)
7
1
... 29 ...
78
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute