Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
whiz
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän whiz arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kaikkien aikojen irtiotto (2006)
(Last Holiday)
"
Suht viihdyttävä ja hyväntahtoinen komedia. Yllätti positiivisesti, vaikkakin juoni oli selvä ekan 10 minuutin jälkeen loppuhuipennuksia myöten.
"
7
Sleepers - katuvarpuset (1996)
(Sleepers)
7
Ace Ventura - lemmikkidekkari (1994)
(Ace Ventura: Pet Detective)
7
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
7
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
7
Kauhea kankkunen 2 (2011)
(The Hangover Part II)
7
WarGames - sotaleikit (1983)
(WarGames)
7
Out of Sight - mieletön juttu (1998)
(Out of Sight)
7
Mitä nainen haluaa (2000)
(What Women Want)
7
Green Lantern (2011)
7
Anger Management - kiukkuterapian tarpeessa (2003)
(Anger Management)
7
Shaft (2000)
7
Myrskyn ratsastajat (1991)
(Point Break)
7
Lost in Space - matkalla avaruuteen (1998)
(Lost in Space)
7
Tulimyrsky (1991)
(Backdraft)
7
Sotilas Jane (1997)
(G.I. Jane)
7
Wag the Dog - häntä heiluttaa koiraa (1997)
(Wag the Dog)
7
Cube 2 - hyperkuutio (2002)
(Cube 2: Hypercube)
7
Big Daddy (1999)
7
Tyttö nimeltä Nikita (1990)
(Nikita)
7
1
... 22 ...
78
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute