Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
whiz
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän whiz arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
William Shakespearen Romeo + Julia (1996)
(Romeo + Juliet)
7
Terminator - tuhoaja (1984)
(The Terminator)
7
Mies vailla menneisyyttä (2002)
7
Bringing Out the Dead (1999)
7
Harry Potter ja Viisasten kivi (2001)
(Harry Potter and the Sorcerer's Stone)
7
Uhrilampaat (1991)
(The Silence of the Lambs)
7
Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme (2000)
(Wo hu cang long)
7
Beetlejuice (1988)
7
Stargate - tähtiportti (1994)
(Stargate)
7
2 Fast 2 Furious (2003)
7
Erin Brockovich (2000)
7
Blade II (2002)
7
The Rock - paluu helvettiin (1996)
(The Rock)
7
Blues Brothers 2000 (1998)
7
The Mask - naamio (1994)
(The Mask)
7
Herrasmiesliiga (2003)
(The League of Extraordinary Gentlemen)
7
Kadonneen aarteen metsästäjät (1981)
(Raiders of the Lost Ark)
7
Saanko esitellä: Joe Black (1998)
(Meet Joe Black)
7
Hohto (1980)
(The Shining)
7
Olimme sotilaita (2002)
(We Were Soldiers)
7
1
... 21 ...
78
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute