Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
liisa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän liisa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Cliffhanger - kuilun partaalla (1993)
(Cliffhanger)
7
Bridget Jones - elämäni sinkkuna (2001)
(Bridget Jones's Diary)
7
Saanko esitellä: Joe Black (1998)
(Meet Joe Black)
7
Pretty Woman (1990)
7
Elossa (1993)
(Alive)
7
Sodan arvet (1989)
(Casualties of War)
7
Speed - kuoleman kyydissä (1994)
(Speed)
7
Orgazmo - seksin supersankari (1997)
(Orgazmo)
7
Pitkä kuuma kesä (1999)
7
Kunnian miehiä (1992)
(A Few Good Men)
7
Minun Afrikkani (1985)
(Out of Africa)
7
Sphere - vieras tulevaisuudesta (1998)
(Sphere)
7
Englantilainen potilas (1996)
(The English Patient)
7
Tohtori Moreaun saari (1996)
(The Island of Dr. Moreau)
7
Copycat - kopiomurhaaja (1995)
(Copycat)
7
Last Man Standing (1996)
7
Godzilla (1998)
7
Daylight - paniikki tunnelissa (1996)
(Daylight)
7
Broken Arrow - operaatio erämaassa (1996)
(Broken Arrow)
7
Ritarin tarina (2001)
(A Knight's Tale)
7
1
... 15 ...
33
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute