Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
liisa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän liisa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Evoluutio (2001)
(Evolution)
7
Pahat pojat (2003)
7
Mothman - sanansaattaja (2002)
(The Mothman Prophecies)
7
Beverly Hills kyttä II (1987)
(Beverly Hills Cop II)
7
Happiness - onni (1998)
(Happiness)
7
Tuntematon sotilas (1985)
7
Nemoa etsimässä (2003)
(Finding Nemo)
7
Austin Powers - agentti joka tuuppasi minua (1999)
(Austin Powers: The Spy Who Shagged Me)
7
Ensimmäinen yhteys (1997)
(Contact)
7
Angel Eyes (2001)
7
Wolf (1994)
7
Body Parts (1991)
7
Poliisiopisto (1984)
(Police Academy)
7
Final Destination - viimeinen määränpää (2000)
(Final Destination)
7
Red Planet - punainen planeetta (2000)
(Red Planet)
7
Donnie Darko (2001)
7
Vihollinen porteilla (2001)
(Enemy at the Gates)
7
X-Files: Taistelu tulevaisuudesta (1998)
(X-Files: Fight the Future)
7
25th Hour - viimeinen ilta (2002)
(25th Hour)
7
Kivenpyörittäjän kylä (1995)
7
1
... 14 ...
33
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute