Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
liisa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän liisa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Waterworld (1995)
7
Postman - tulevaisuuden sanansaattaja (1997)
(The Postman)
7
Wet Hot American Summer (2001)
7
Tappava ase (1987)
(Lethal Weapon)
7
Kolme muskettisoturia (1993)
(The Three Musketeers)
7
Puhallettu 60 sekunnissa (2000)
(Gone in Sixty Seconds)
7
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
7
The Game - oletko valmis peliin? (1997)
(The Game)
7
Training Day (2001)
7
Jason X (2001)
7
Harry Potter ja Viisasten kivi (2001)
(Harry Potter and the Sorcerer's Stone)
7
Täydellinen maailma (1993)
(A Perfect World)
7
Lilo & Stitch (2002)
7
Taxi (1998)
7
Gladiaattori (2000)
(Gladiator)
7
The Beach (2000)
7
Jokikyttä (1993)
(Striking Distance)
7
Pi - usko kaaokseen (1998)
(Pi)
7
Identity (2003)
7
Zoolander (2001)
7
1
... 13 ...
33
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute