Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
liisa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän liisa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Transporter - välittäjä (2002)
(The Transporter)
7
Romeon on kuoltava (2000)
(Romeo Must Die)
7
Mies ja alaston ase 2 1/2 (1991)
(The Naked Gun 2½: The Smell of Fear)
7
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
7
Forrest Gump (1994)
7
Tappava ase 2 (1989)
(Lethal Weapon 2)
7
Animatrix (2003)
(The Animatrix)
7
15 minuuttia (2001)
(15 Minutes)
7
Dyyni (1984)
(Dune)
7
Virgin Suicides - kauniina kuolleet (1999)
(The Virgin Suicides)
7
Syntyneet tappajiksi (1994)
(Natural Born Killers)
7
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
7
Independence Day - maailmojen sota (1996)
(Independence Day)
7
Bad Taste (1987)
7
Deep Blue Sea (1999)
7
Vakoojaveli (2002)
(Undercover Brother)
7
The Long Kiss Goodnight (1996)
7
Sademies (1988)
(Rain Man)
7
Kolme kuningasta (1999)
(Three Kings)
7
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
7
1
... 12 ...
33
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute