Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
liisa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän liisa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Dancer in the Dark (2000)
3
The Blues Brothers (1980)
3
Hirveetä herätä Renossa (2002)
(Waking Up in Reno)
3
Levottomat (2000)
3
Vaihda vapaalle, Ferris (1986)
(Ferris Bueller's Day Off)
3
Finding Neverland - tarinan lähteillä (2004)
(Finding Neverland)
2
Uuno Turhapuro armeijan leivissä (1984)
2
Minä ja Morrison (2001)
"
Aivan TURHA!!
"
2
Plan 9 from Outer Space (1959)
2
Nuija ja Tosinuija (1994)
(Dumb & Dumber)
2
Zardoz (1974)
2
1
... 33
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute