Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
liisa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän liisa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Air Force One (1997)
7
Aavelaiva (2002)
(Ghost Ship)
7
Kova sade (1998)
(Hard Rain)
7
Twister (1996)
7
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
7
Tulivuori (1997)
(Volcano)
7
Dante's Peak (1997)
7
Payback - tilinteko (1999)
(Payback)
7
Noidat (1987)
(The Witches of Eastwick)
7
Next Friday (2000)
7
Hwasan Highschool (2001)
(Whasango)
7
Salaisuus pinnan alla (2000)
(What Lies Beneath)
7
Tissitohtorit (1997)
(Breast Men)
7
Dungeons & Dragons (2000)
7
Lost in Space - matkalla avaruuteen (1998)
(Lost in Space)
7
Mimic - ääretön vaara (1997)
(Mimic)
7
The Royal Tenenbaums (2001)
7
Päämies (1994)
(The Client)
7
On aika tappaa (1996)
(A Time to Kill)
7
Muumion paluu (2001)
(The Mummy Returns)
7
1
... 16 ...
33
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute