Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jarmo
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jarmo arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hyvää huomenta, Vietnam (1987)
(Good Morning, Vietnam)
8
Blow (2001)
8
Ronin (1998)
8
Lolita (1962)
8
Truman Show (1998)
(The Truman Show)
8
Phone Booth (2002)
8
Spider-Man - Hämähäkkimies (2002)
(Spider-Man)
8
Men in Black - miehet mustissa (1997)
(Men in Black)
8
Housut pois! (1997)
(The Full Monty)
8
One Hour Photo (2002)
8
Paluu tulevaisuuteen III (1990)
(Back to the Future Part III)
8
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
8
Pako Alcatrazista (1979)
(Escape from Alcatraz)
8
Noidat (1987)
(The Witches of Eastwick)
"
"You don't think God makes mistakes? Of course He does. We ALL make mistakes. Of course, when WE make mistakes they call it evil. When GOD makes mistakes, they call it... nature."
"
8
Paluu tulevaisuuteen II (1989)
(Back to the Future Part II)
8
Larry Flynt - minulla on oikeus (1996)
(The People vs. Larry Flynt)
8
Bowling for Columbine (2002)
8
American Pie (1999)
8
X-Men (2000)
8
Sähköputkimies (1996)
(The Cable Guy)
8
1
... 16 ...
40
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute