Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
olio
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän olio arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Yön ritarin paluu (2012)
(The Dark Knight Rises)
8
Inside Out - mielen sopukoissa (2015)
(Inside Out)
8
Cinderella Man (2005)
8
Akira (1988)
8
Yksin Marsissa (2015)
(The Martian)
8
Phoenix (2014)
8
Madagascar (2005)
8
X-Men: First Class (2011)
8
Sicario (2015)
8
007 - Skyfall (2012)
(Skyfall)
8
Kirjavaras (2013)
(The Book Thief)
8
Fearless (2006)
(Huo Yuan Jia)
8
Ant-Man (2015)
8
Viimeinen samurai (2003)
(The Last Samurai)
8
Muiden elämä (2006)
(Das Leben der Anderen)
8
Green Book (2018)
8
Bohemian Rhapsody (2018)
8
L.A. Confidential (1997)
8
Alma (2009)
8
Itä on itä (1999)
(East Is East)
8
1
... 9 ...
197
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute