Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
olio
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän olio arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
V niin kuin verikosto (2005)
(V for Vendetta)
8
Kaunis elämä (1997)
(La vita è bella)
8
Auringonlaskun katu (1950)
(Sunset Boulevard)
8
Piina (1990)
(Misery)
8
Poika raidallisessa pyjamassa (2008)
(The Boy in the Striped Pyjamas)
8
Lokakuun taivas (1999)
(October Sky)
8
Hellboy (2004)
8
Kunniattomat paskiaiset (2009)
(Inglourious Basterds)
8
The Wrestler - painija (2008)
(The Wrestler)
8
Tumma kristalli (1982)
(Dark Crystal)
8
The World's End (2013)
8
Roma (2018)
8
Spider-Man: Kohti Hämähäkkiversumia (2018)
(Spider-Man: Into the Spider-Verse)
8
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
8
Unelmien pelikirja (2012)
(Silver Linings Playbook)
8
Puuta, heinää ja muutama vesiperä (1998)
(Lock, Stock and Two Smoking Barrels)
8
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
8
Taru sormusten herrasta (1978)
(The Lord of the Rings)
8
X-Men: Viimeinen kohtaaminen (2006)
(X-Men: The Last Stand)
8
Argo (2012)
8
1
... 10 ...
197
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute