Yläpalkki
Yläpalkki
olio
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän olio arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
8
Elämäni seinäruusuna (2012)
(The Perks of Being a Wallflower)
8
2001: Avaruusseikkailu (1968)
(2001: A Space Odyssey)
8
Vampire Hunter D (1985)
(Kyûketsuki hantâ D)
8
Näin koulutat lohikäärmeesi 3 (2019)
(How to Train Your Dragon: The Hidden World)
8
8
8
Solaris (1972)
(Solyaris)
8
Ota kiinni jos saat (2002)
(Catch Me If You Can)
8
Saksikäsi Edward (1990)
(Edward Scissorhands)
8
8
Kohtalon valvojat (2011)
(The Adjustment Bureau)
8
8
8
8
I Saw the Devil (2010)
(Akmareul boatda)
8
Musta kirja (2006)
(Zwartboek)
8
8
Uutisankkuri: Ron Burgundyn legenda (2004)
(Anchorman: The Legend of Ron Burgundy)
8
8
previous
1 ... 8 ... 197
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja