Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
olio
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän olio arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kuninkaan puhe (2010)
(The King's Speech)
8
Tuulikaappimaa (2003)
8
Jalla! Jalla! (2000)
8
Batman Begins (2005)
8
X-Men: Apocalypse (2016)
8
Karhu (1988)
(L'ours)
8
Zootropolis - eläinten kaupunki (2016)
(Zootopia)
8
Jahti (2012)
(Jagten)
8
Son of Saul (2015)
(Saul fia)
8
Once Upon a Time... in Hollywood (2019)
8
Brainstorm (2002)
(Cypher)
8
Hei, me lennetään! (1980)
(Airplane!)
8
Tuulen laakson Nausicaä (1984)
(Kaze no tani no Naushika)
8
Oli aikakin (2013)
(About Time)
8
Erään murhan anatomia (1959)
(Anatomy of a Murder)
8
Midsommar - loputon yö (2019)
(Midsommar)
8
Ip Man 3 (2015)
(Yip Man 3)
8
Deadpool (2016)
8
Abyss - syvyys (1989)
(The Abyss)
8
Parhaat vuodet (1946)
(The Best Years of Our Lives)
8
1
... 5 ...
197
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute