Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
olio
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän olio arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hero (2002)
(Ying xiong)
9
Hyvät, pahat ja rumat (1966)
(Il buono, il brutto, il cattivo)
9
Ystävät hämärän jälkeen (2008)
(Låt den rätte komma in)
9
Drive (2011)
9
Hacksaw Ridge - aseeton sotilas (2016)
(Hacksaw Ridge)
9
Warrior (2011)
9
Inception (2010)
9
Boondock Saints: Etelä-Bostonin enkelit (1999)
(The Boondock Saints)
9
Ghost in the Shell (1995)
(Kôkaku Kidôtai)
9
Soturi (2001)
(Musa)
9
Amadeus (1984)
9
The Fountain (2006)
9
The Fifth Element - puuttuva tekijä (1997)
(The Fifth Element)
9
Black Mirror: Bandersnatch (2018)
9
Tule ja katso (1985)
(Idi i smotri)
9
WALL-E (2008)
9
Kapernaum - kaaoksen lapset (2018)
(Capharnaüm)
9
Ghost in the Shell 2: Innocence (2004)
(Koukaku kidoutai 2: Inosensu)
9
Nainen ilman omaatuntoa (1944)
(Double Indemnity)
9
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
9
1
... 4 ...
197
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute