Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
olio
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän olio arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
RoboCop (1987)
8
Threads (1984)
8
Spider-Man: Far from Home (2019)
8
King Kong (2005)
8
Yön kansa (1990)
(Nightbreed)
8
Ilmojen lapset / Weathering with You (2019)
(Tenki no ko)
8
The Guard (2011)
8
The Thing - 'se' jostakin (1982)
(The Thing)
8
Room (2015)
8
The Big Short (2015)
8
The Blues Brothers (1980)
8
Zeitgeist - The Movie (2007)
8
Marnie - tyttö ikkunassa (2014)
(Omoide no Mânî)
8
Public Enemies (2009)
"
Yllätti positiivisesti ottaen huomioon, etten tiennyt ennen elokuvan katsomista siitä mitään. Ei yltänyt kuitenkaan hypetyksen asettamalle rimalle saakka. Sekä Deppin, että Balen suoritukset jäivät harmittavasti hieman vaisuiksi.
"
8
Spotlight (2015)
8
Piiat (2011)
(The Help)
8
Taksikuski (1976)
(Taxi Driver)
8
Ring (2002)
(The Ring)
8
The Hateful Eight (2015)
8
Going Clear: Scientology and the Prison of Belief (2015)
8
1
... 6 ...
197
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute