Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Dasajev
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Dasajev arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
8
American Pie: The Wedding (2003)
(American Wedding)
"
Samaa tasoa kuin muutkin, ehkä jopa aavistuksen parempi kuin edelliset.
"
8
Melkein julkkis (2000)
(Almost Famous)
8
Rush Hour - rankka pari (1998)
(Rush Hour)
8
Olimme sotilaita (2002)
(We Were Soldiers)
8
Super Size Me (2004)
8
Dubbel-åttan (2000)
8
Luunkerääjä (1999)
(The Bone Collector)
8
Nirvana (1997)
8
Femme Fatale (2002)
8
Brianin elämä (1979)
(Life of Brian)
8
Luutalätkää (2002)
(Men with Brooms)
8
Hardball (2001)
(Hard Ball)
8
Uneton Seattlessa (1993)
(Sleepless in Seattle)
8
Musta hevonen (2003)
(Head of State)
8
Kill Bill: Vol. 2 (2004)
8
Bad Company (2002)
8
Vankileiri 17 (1953)
(Stalag 17)
8
The Others (2001)
8
EuroTrip (2004)
8
1
... 6 ...
16
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute