Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Dasajev
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Dasajev arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Boondock Saints: Etelä-Bostonin enkelit (1999)
(The Boondock Saints)
10
Fight Club (1999)
10
Rakkautta vain (2003)
(Love Actually)
10
Bowling for Columbine (2002)
10
Die Hard - koston enkeli (1995)
(Die Hard: With a Vengeance)
9
Austin Powers ja Kultamuna (2002)
(Austin Powers in Goldmember)
9
Pulp Fiction - tarinoita väkivallasta (1994)
(Pulp Fiction)
9
Kaappaus merellä (1992)
(Under Siege)
"
Ihanaa, nähnny niin monta kertaa että muistaa jo melkein ulkoa
"
9
The Matrix (1999)
9
Häälaulaja (1998)
(The Wedding Singer)
9
Traffic (2000)
9
Forrest Gump (1994)
"
Klassikko, nähnny vaikka kuinka monta kertaa ja aina vähintään yhtä hyvä
"
9
Kopps (2003)
"
Hauska! Fareksen veljekset tehnny taas laatuelokuvan
"
9
Ota kiinni jos saat (2002)
(Catch Me If You Can)
9
Housut pois! (1997)
(The Full Monty)
9
Battle Royale (2000)
(Batoru rowaiaru)
9
Toy Story - leluelämää (1995)
(Toy Story)
9
Shrek 2 (2004)
9
Pelkoa ja inhoa Las Vegasissa (1998)
(Fear and Loathing in Las Vegas)
9
Tahraton mieli (2004)
(Eternal Sunshine of the Spotless Mind)
9
1 ...
16
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute