Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Dasajev
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Dasajev arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Todistettavasti elossa (2000)
(Proof of Life)
8
Commando (1985)
8
Seitsemän (1995)
(Se7en)
8
Not Another Teen Movie (2001)
"
No joo. Nähnny varmaan kaikki leffat mitä tämä parodioi niin maistuu aika hyvin. Tosin vähän liikaa yliampumisia
"
8
Starship Troopers - universumin sotilaat (1997)
(Starship Troopers)
8
Tuntematon sotilas (1955)
8
SEKOpallo (1998)
(BASEketball)
8
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
8
Rush Hour 2 (2001)
"
Jackie Chan on niin hauska, että on melkeinpä pakko tykätä.
"
8
Ladattu ase (1993)
(Loaded Weapon 1)
8
Sähköputkimies (1996)
(The Cable Guy)
8
Radalla (2002)
(The Sweetest Thing)
8
Die Hard 2 - vain kuolleen ruumiini yli (1990)
(Die Hard 2)
8
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
"
Natalie Portman on liian ihana, muuten aika huono Star Wars leffaks
"
8
Rankka päivä (1993)
(Falling Down)
8
Ritarin tarina (2001)
(A Knight's Tale)
8
Aliens - paluu (1986)
(Aliens)
"
Selvästi paras Alien, ei turhan painostava niinkuin muut ja tarpeeksi toimintaa
"
8
American Pie 2 (2001)
8
Terminator 2 - tuomion päivä (1991)
(Terminator 2: Judgement Day)
"
Paras terminaattori tähän mennessä, mikä ei tietenkään hirveästi ole mutta kuitenkin
"
8
Kuinka hukata kundi 10 päivässä (2003)
(How to Lose a Guy in 10 Days)
"
Näin kun tarkemmin ajattelen oon liian heikkona romanttisiin komedioihin
"
8
1
... 5 ...
16
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute