Yläpalkki
Yläpalkki
Dasajev
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Dasajev arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
9
100 kimmaa (2000)
(100 Girls)
8
8
Jackass -elokuva (2002)
(Jackass: The Movie)
8
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
8
Austin Powers - agentti joka tuuppasi minua (1999)
(Austin Powers: The Spy Who Shagged Me)
8
8
Imperiumin vastaisku (1980)
(Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back)
8
Austin Powers - kumma jätkä (1997)
(Austin Powers: International Man of Mystery)
8
8
8
Medusan verkko (2002)
(The Bourne Identity)
8
8
Herra Deeds (2002)
(Mr. Deeds)
8
8
Yksin kotona (1990)
(Home Alone)
8
8
8
40 päivää ja 40 yötä (2002)
(40 Days and 40 Nights)
8
8
previous
1 ... 4 ... 16
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja