Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Dasajev
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Dasajev arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Minority Report (2002)
9
Madagascar (2005)
9
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
9
Braveheart - taipumaton (1995)
(Braveheart)
9
Memento (2000)
9
Mulholland Drive (2001)
9
Million Dollar Baby (2004)
9
Puuta, heinää ja muutama vesiperä (1998)
(Lock, Stock and Two Smoking Barrels)
9
The Rock - paluu helvettiin (1996)
(The Rock)
9
Fuck the Rules (2002)
(The Rules of Attraction)
9
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
9
Full Metal Jacket (1987)
9
Fucking Åmål (1998)
9
Sin City (2005)
9
Rita Hayworth - avain pakoon (1994)
(The Shawshank Redemption)
"
Aika über, vois kattoo vielä toisen jos ei kolmannenkin kerran...
"
9
Phone Booth (2002)
9
Uuno Turhapuro armeijan leivissä (1984)
9
Monty Pythonin Hullu maailma (1975)
(Monty Python and the Holy Grail)
9
Blow (2001)
9
Vihollinen porteilla (2001)
(Enemy at the Gates)
9
1
... 3 ...
16
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute