Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Dasajev
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Dasajev arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Jalla! Jalla! (2000)
8
Kaava 51 (2001)
(The 51st State)
8
American History X (1998)
8
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
8
Pirates of the Caribbean: Mustan helmen kirous (2003)
(Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)
8
The Day After Tomorrow (2004)
8
I, Robot (2004)
8
Medusan isku (2004)
(The Bourne Supremacy)
8
10 Things I Hate About You (1999)
8
Dodgeball - boltsit pelissä (2004)
(Dodgeball: A True Underdog Story)
8
Päämääränä Cold Mountain (2003)
(Cold Mountain)
8
Saw (2004)
8
Starsky & Hutch (2004)
8
Fahrenheit 9/11 (2004)
8
Pelimiehet (2003)
(Matchstick Men)
8
Van the Man (2002)
(National Lampoon's Van Wilder)
8
Collateral - väärä aika, väärä paikka (2004)
(Collateral)
8
Kaunis mieli (2001)
(A Beautiful Mind)
8
Garden State (2004)
8
Koeputkiaikuinen ja Simon enkelit (1979)
8
1
... 7 ...
16
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute