Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
samikki
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän samikki arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Howard Sternin intiimit osat (1997)
(Howard Stern's Private Parts)
8
Kadonneen aarteen metsästäjät (1981)
(Raiders of the Lost Ark)
8
Arizona Baby (1987)
(Raising Arizona)
8
Rottatouille (2007)
(Ratatouille)
8
Takaikkuna (1954)
(Rear Window)
8
Pitkän päivän ilta (1993)
(The Remains of the Day)
8
Reservoir Dogs (1992)
8
RoboCop (1987)
8
The Rock - paluu helvettiin (1996)
(The Rock)
8
Hotelli Firenzessä (1985)
(A Room with a View)
8
The Royal Tenenbaums (2001)
8
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
8
Seitsemän (1995)
(Se7en)
8
Rita Hayworth - avain pakoon (1994)
(The Shawshank Redemption)
8
Hohto (1980)
(The Shining)
8
Shrek (2001)
8
Shrek 2 (2004)
8
Silverado (1985)
8
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
8
Stand by Me - viimeinen kesä (1986)
(Stand by Me)
8
1
... 4 ...
36
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute