Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
samikki
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän samikki arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Elämäni John Malkovichina (1999)
(Being John Malkovich)
9
Abyss - syvyys (1989)
(The Abyss)
9
Minority Report (2002)
8
Mies joka ei ollut siellä (2001)
(The Man Who Wasn't There)
8
Monty Pythonin Hullu maailma (1975)
(Monty Python and the Holy Grail)
8
Brianin elämä (1979)
(Life of Brian)
8
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
8
Pimeyden läheisyys (1987)
(Near Dark)
8
Menetetty maa (2007)
(No Country for Old Men)
8
Vaarallinen romanssi (1959)
(North by Northwest)
8
Orgazmo - seksin supersankari (1997)
(Orgazmo)
8
Kohtalokas vuokralainen (1990)
(Pacific Heights)
8
Vauhdilla Chicagoon (1987)
(Planes, Trains & Automobiles)
8
The Player - pelimies (1992)
(The Player)
8
Pleasantville - onnellisten kaupunki (1998)
(Pleasantville)
8
Poltergeist (1982)
8
The Prestige (2006)
8
Pretty Woman (1990)
8
Ylpeys & ennakkoluulo (2005)
(Pride & Prejudice)
8
Päävärit (1998)
(Primary Colors)
8
1
... 3 ...
36
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute