Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
samikki
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän samikki arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Vaihda vapaalle, Ferris (1986)
(Ferris Bueller's Day Off)
10
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
10
Miracle Mile - pelon maili (1988)
(Miracle Mile)
10
Painajainen ennen joulua (1993)
(The Nightmare Before Christmas)
10
Truman Show (1998)
(The Truman Show)
10
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
10
The Blues Brothers (1980)
10
Adaptation - minun versioni (2002)
(Adaptation.)
9
Monty Pythonin paremmat pilat (1971)
(And Now for Something Completely Different)
9
Austin Powers - kumma jätkä (1997)
(Austin Powers: International Man of Mystery)
9
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
9
Paluu tulevaisuuteen II (1989)
(Back to the Future Part II)
9
Batman Begins (2005)
9
The Big Lebowski (1998)
9
Das Boot - sukellusvene U-96 (1981)
(Das Boot)
9
Bram Stokerin Dracula (1992)
(Dracula)
9
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
9
Saksikäsi Edward (1990)
(Edward Scissorhands)
9
Fargo (1996)
9
Pelkoa ja inhoa Las Vegasissa (1998)
(Fear and Loathing in Las Vegas)
9
1 ...
36
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute