Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
samikki
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän samikki arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
8
Stargate - tähtiportti (1994)
(Stargate)
8
Starship Troopers - universumin sotilaat (1997)
(Starship Troopers)
8
Puhallus (1973)
(The Sting)
8
The Straight Story (1999)
8
Aidosti outoa (2006)
(Stranger Than Fiction)
8
Muukalaisia junassa (1951)
(Strangers on a Train)
8
Lahjakas herra Ripley (1999)
(The Talented Mr. Ripley)
8
Terminator 2 - tuomion päivä (1991)
(Terminator 2: Judgement Day)
8
Kiitos että poltatte (2005)
(Thank You for Smoking)
8
Kolme kuningasta (1999)
(Three Kings)
8
Kello kolme kolahtaa (1987)
(Three O'Clock High)
8
Top Gun - lentäjistä parhaat (1986)
(Top Gun)
8
Total Recall - unohda tai kuole (1990)
(Total Recall)
8
Tosi valheita (1994)
(True Lies)
8
Twister (1996)
8
United 93 (2006)
8
Maailman ääriin (1991)
(Bis ans Ende der Welt)
8
Lahjomattomat (1987)
(The Untouchables)
8
Epäillyt (1995)
(The Usual Suspects)
8
1
... 5 ...
36
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute