Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
samikki
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän samikki arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Palveluksessanne, Miss Daisy (1989)
(Driving Miss Daisy)
7
Svengijengi vauhdissa jälleen (1982)
(Diner)
7
Delicatessen - herkuttelijoiden yö (1991)
(Delicatessen)
7
Rasvatyyni - matka pelkoon (1989)
(Dead Calm)
7
K.J.S. Kuollut jo saapuessaan (1988)
(D.O.A.)
7
Crocodile Dundee - krokotiilimies (1986)
(Crocodile Dundee)
7
Ensimmäinen yhteys (1997)
(Contact)
7
Con Air - lento vapauteen (1997)
(Con Air)
7
Tiskirotat II (2006)
(Clerks II)
7
Charlien enkelit (2000)
(Charlie's Angels)
7
The Cell (2000)
7
Bridget Jones - elämäni sinkkuna (2001)
(Bridget Jones's Diary)
7
Boyz n the Hood - kulman kundit (1991)
(Boyz n the Hood)
7
Medusan sinetti (2007)
(The Bourne Ultimatum)
7
Blue Velvet - ja sinisempi oli yö (1986)
(Blue Velvet)
7
Linnut (1963)
(The Birds)
7
Best in Show - näyttelyn kunkut (2000)
(Best in Show)
7
Basic Instinct - vaiston varassa (1992)
(Basic Instinct)
7
Paluu tulevaisuuteen III (1990)
(Back to the Future Part III)
7
Armageddon (1998)
7
1
... 17 ...
36
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute