Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
samikki
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän samikki arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Delta-Jengi (1978)
(National Lampoon's Animal House)
7
Amerikan presidentti (1995)
(The American President)
7
Amadeus (1984)
7
Alien - kahdeksas matkustaja (1979)
(Alien)
7
Ford Fairlane - rokkidekkari (1990)
(The Adventures of Ford Fairlane)
7
Ace Ventura - luonto kutsuu (1995)
(Ace Ventura: When Nature Calls)
7
Villi sydän (1990)
(Wild at Heart)
7
Morsiamen isä (1991)
(Father of the Bride)
7
Perhe on paras (1989)
(Parenthood)
7
Etusivu uusiks' (1974)
(The Front Page)
7
My Super Ex - vaarallinen tyttöystävä (2006)
(My Super Ex-Girlfriend)
"
Kelpo viihdettä ja nörtti-Uma oli kovin viehättävän näköinen. "Humoristiset" sidekickit kuitenkin liki tiputtivat arvosanaa yhden pykälän.
"
7
Täydellinen murha (1998)
(A Perfect Murder)
7
Kyttäyskeikka (1987)
(Stakeout)
7
Sairasta sakkia (1998)
(Very Bad Things)
7
Reno 911!: Miami (2007)
7
Mississippi palaa (1988)
(Mississippi Burning)
7
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
6
Porky's - kuuma nuoriso (1981)
(Porky's)
6
Pi - usko kaaokseen (1998)
(Pi)
6
Täydellinen maailma (1993)
(A Perfect World)
6
1
... 18 ...
36
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute