Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
samikki
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän samikki arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
7
Taru sormusten herrasta: Sormuksen ritarit (2001)
(The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)
7
Ajokortti (1988)
(License to Drive)
7
Tappava ase 2 (1989)
(Lethal Weapon 2)
7
Kristuksen viimeinen kiusaus (1988)
(The Last Temptation of Christ)
7
L.A. Story (1991)
7
Jurassic Park (1993)
7
Tappajahai (1975)
(Jaws)
7
Ihmeellinen on elämä (1946)
(It's a Wonderful Life)
7
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
7
Independence Day - maailmojen sota (1996)
(Independence Day)
7
Hot Shots 2 - kaikkien jatko-osien äiti (1993)
(Hot Shots! Part Deux)
7
Linnunradan käsikirja liftareille (2005)
(The Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
7
The Haunting - paholaistalo (1999)
(The Haunting)
7
Good Night, and Good Luck. (2005)
7
Housut pois! (1997)
(The Full Monty)
7
Usva (1980)
(The Fog)
7
Kunnian miehiä (1992)
(A Few Good Men)
7
Evoluutio (2001)
(Evolution)
7
Emma (1996)
7
1
... 16 ...
36
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute