Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
whiz
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän whiz arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Final Destination - viimeinen määränpää (2000)
(Final Destination)
8
Ice Age - jäätikön sankarit (2002)
(Ice Age)
8
Starship Troopers - universumin sotilaat (1997)
(Starship Troopers)
8
Kuu (2009)
(Moon)
8
Levottomat sielut (1995)
(Dangerous Minds)
8
Housut pois! (1997)
(The Full Monty)
8
Funny People (2009)
8
The Crow (1994)
8
Hakkerit (1995)
(Hackers)
8
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
8
Hudson Hawk - varkaista parhain (1991)
(Hudson Hawk)
8
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
8
Snatch - hävyttömät (2000)
(Snatch.)
8
Collateral - väärä aika, väärä paikka (2004)
(Collateral)
8
Rajaton (2011)
(Limitless)
8
Väärät housut (1993)
(Wallace & Gromit in The Wrong Trousers)
8
Yksi lensi yli käenpesän (1975)
(One Flew Over the Cuckoo's Nest)
8
Orgazmo - seksin supersankari (1997)
(Orgazmo)
8
Marley ja minä (2008)
(Marley & Me)
8
Paul (2011)
8
1
... 6 ...
78
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute