Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
whiz
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän whiz arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Gremlins 2 - uusi pesue (1990)
(Gremlins 2: The New Batch)
6
Big - isoksi yhdessä yössä (1988)
(Big)
6
Booty Call - tuplatreffit (1997)
(Booty Call)
6
EdTV (1999)
(Edtv)
6
Hal ja iso rakkaus (2001)
(Shallow Hal)
6
Men in Black II - miehet mustissa II (2002)
(Men in Black II)
6
Spider-Man 2 - Hämähäkkimies 2 (2004)
(Spider-Man 2)
6
Knockaround Guys (2001)
6
Täydellinen sotilas (1992)
(Universal Soldier)
6
Titaanien taistelu (2000)
(Remember the Titans)
6
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
6
Mieletön kesis (1985)
(National Lampoon's European Vacation)
6
Maverick (1994)
6
Vihreän timantin metsästys (1984)
(Romancing the Stone)
6
Days of Thunder - ukkosta radalla (1990)
(Days of Thunder)
6
Perhe on paras (1989)
(Parenthood)
6
Aladdin (1992)
6
Suuri luokkakokous (1998)
(Since You've Been Gone)
6
Snakes on a Plane (2006)
"
Aika perinteinen genressänsä. S. Jackson tosiaan pelastaa aika paljon :)
"
6
Rush Hour - rankka pari (1998)
(Rush Hour)
6
1
... 47 ...
78
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute