Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
whiz
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän whiz arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
6
Texasin moottorisahamurhat (2003)
(The Texas Chainsaw Massacre)
6
007 - Kun maailma ei riitä (1999)
(The World Is Not Enough)
6
Syntynyt 4. heinäkuuta (1989)
(Born on the Fourth of July)
6
Vihonviimeinen vävypoika (1993)
(Son in Law)
6
Terminator 3: Koneiden kapina (2003)
(Terminator 3: Rise of the Machines)
"
AIM TÖ GOVERNEITÖR! Arska tekee tasapaksun roolisuorituksen. Mäiskettä ja mättöä löytyy, sekä tarinaa avataan suht sopivissa määrin siten että kolmas osa nivoo koko helahoidon kasaan. Leffasta ei kuitenkaan ole vastinetta kahdelle aikaisemmalle osalle, mutta ihan ok jos pitää vähääkään aikaisemmista osista.
"
6
Surrogates - sijaisrobotit (2009)
(Surrogates)
6
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
6
Tappava ase (1987)
(Lethal Weapon)
6
Shakaali (1997)
(The Jackal)
6
Rahareikä (1986)
(The Money Pit)
6
Mafiaveljet (1990)
(Goodfellas)
6
007 - Kuuraketti (1979)
(Moonraker)
6
The American (2010)
6
Babylon 5: The Legend of the Rangers (2002)
(Babylon 5: The Legend of the Rangers: To Live and Die in Starlight)
6
Poliisiopisto (1984)
(Police Academy)
6
Brainstorm - aivomyrsky (1983)
(Brainstorm)
6
Thor (2011)
6
Kyttäyskeikka (1987)
(Stakeout)
6
Basic Instinct - vaiston varassa (1992)
(Basic Instinct)
6
1
... 33 ...
78
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute