Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
whiz
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän whiz arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Others (2001)
7
Lumiukko (1982)
(The Snowman)
7
Joulupuu on kärvennetty (1989)
(National Lampoon's Christmas Vacation)
7
Rautajätti (1999)
(The Iron Giant)
7
Riddickin aikakirja (2004)
(The Chronicles of Riddick)
7
Lentäjä (2004)
(The Aviator)
7
X-Files: Taistelu tulevaisuudesta (1998)
(X-Files: Fight the Future)
7
007 ja kultainen silmä (1995)
(GoldenEye)
7
Sekopäät (1994)
(Airheads)
7
Poliisin poika (1998)
7
Kuolleiden aamunkoitto (2004)
(Dawn of the Dead)
"
Oikein kiva uudelleenfilmatisointi klassikosta. Mukava boonus oli ripeämmät zombiet, hieman tusinaleffan tuntua oli mukana hengaavan jengin temppuiluiden takia, muuten ihan pätevä.
"
7
Sex and the City 2 - sinkkuelämää 2 (2010)
(Sex and the City 2)
7
Painajainen Elm Streetillä (2010)
(A Nightmare on Elm Street)
7
Larry Flynt - minulla on oikeus (1996)
(The People vs. Larry Flynt)
7
Tissitohtorit (1997)
(Breast Men)
7
187 - koodi murhalle (1997)
(One Eight Seven)
7
Kuusi päivää seitsemän yötä (1998)
(Six Days Seven Nights)
7
100 kimmaa (2000)
(100 Girls)
7
The Ghost Writer - haamukirjailija (2010)
(The Ghost Writer)
7
Unelmien naapuri (2004)
(The Girl Next Door)
7
1
... 27 ...
78
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute