Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
enna
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän enna arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
RoboCop (1987)
3
Kuolemaantuomittu (1995)
(Dead Man Walking)
3
Veren vangit (1994)
(Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)
3
Quo Vadis (1951)
3
Prinsessa Ruusunen (1949)
3
Ice Age - jäätikön sankarit (2002)
(Ice Age)
3
Peking Opera Blues (1986)
(Do ma daan)
3
Skandaalihäät (1940)
(The Philadelphia Story)
3
Hook - Kapteeni Koukku (1991)
(Hook)
3
Pitkä kuuma kesä (1999)
3
Tuhkimo (1950)
(Cinderella)
3
Ninotchka (1939)
3
Hair (1979)
3
Rakkaudella, Maire (1999)
3
The Suburbans - takaisin listoille (1999)
(The Suburbans)
3
Reality Bites (1994)
3
New York Stories (1989)
3
Bagdadin varas (1940)
(The Thief of Bagdad)
3
Forrest Gump (1994)
3
Parempi kuin Beckham (2002)
(Bend It Like Beckham)
3
1
... 21 ...
45
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute