Yläpalkki
Yläpalkki
enna
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän enna arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
3
Nuori naimaton nainen (1992)
(Single White Female)
3
3
3
Porco Rosso (1992)
(Kurenai no buta)
3
3
3
3
Riemukupla (1968)
(The Love Bug)
3
Lumiukko (1982)
(The Snowman)
3
Tohtori Caligarin kabinetti (1920)
(Das Cabinet des Dr. Caligari.)
3
Mansikkapaikka (1957)
(Smultronstället)
3
Parrasvalot (1952)
(Limelight)
3
Manhattanin murhamysteeri (1993)
(Manhattan Murder Mystery)
3
Kun Harry tapasi Sallyn (1989)
(When Harry Met Sally...)
3
3
3
Varkaitten paratiisi (1955)
(To Catch a Thief)
3
3
Harry Potter ja Salaisuuksien kammio (2002)
(Harry Potter and the Chamber of Secrets)
3
previous
1 ... 22 ... 45
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja