Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
enna
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän enna arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Vaarallinen tehtävä (1996)
(Mission: Impossible)
3
Hikinen iltapäivä (1975)
(Dog Day Afternoon)
3
Kuinka miljonääri naidaan (1953)
(How to Marry a Millionaire)
3
Men in Black - miehet mustissa (1997)
(Men in Black)
3
Ronja Ryövärintytär (1984)
(Ronja Rövardotter)
3
Hyvää huomenta, Vietnam (1987)
(Good Morning, Vietnam)
3
Gilda (1946)
3
Speed - kuoleman kyydissä (1994)
(Speed)
3
Rasvatyyni - matka pelkoon (1989)
(Dead Calm)
3
Valkoinen peura (1952)
3
007 - Elät vain kahdesti (1967)
(You Only Live Twice)
3
Bram Stokerin Dracula (1992)
(Dracula)
3
The Rock - paluu helvettiin (1996)
(The Rock)
3
Mad Max 2 - asfalttisoturi (1981)
(Mad Max 2: The Road Warrior)
3
Pako New Yorkista (1981)
(Escape from New York)
3
Andalusialainen koira (1929)
(Un chien andalou)
3
Ameriikan raitti (1990)
3
Alice ei asu enää täällä (1974)
(Alice Doesn't Live Here Anymore)
3
Loma (1976)
3
Priest - papin tarina (1994)
(Priest)
3
1
... 20 ...
45
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute