Yläpalkki
Yläpalkki
anderssonx3
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän anderssonx3 arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Puuta, heinää ja muutama vesiperä (1998)
(Lock, Stock and Two Smoking Barrels)
8
Taru sormusten herrasta (1978)
(The Lord of the Rings)
8
8
8
Tahraton mieli (2004)
(Eternal Sunshine of the Spotless Mind)
8
8
Voi veljet, missä lienet? (2000)
(O Brother, Where Art Thou?)
8
8
8
Mansikkapaikka (1957)
(Smultronstället)
8
Taru sormusten herrasta: Sormuksen ritarit (2001)
(The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)
8
Unelma Don Quijotesta (2002)
(Lost in La Mancha)
8
Saksikäsi Edward (1990)
(Edward Scissorhands)
8
8
8
Kun Harry tapasi Sallyn (1989)
(When Harry Met Sally...)
8
Yksi lensi yli käenpesän (1975)
(One Flew Over the Cuckoo's Nest)
8
Amélie (2001)
(Le fabuleux destin d'Amélie Poulain)
8
8
8
previous
1 ... 14 ... 30
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja