Yläpalkki
Yläpalkki
anderssonx3
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän anderssonx3 arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
8
Hyvät, pahat ja rumat (1966)
(Il buono, il brutto, il cattivo)
8
8
8
Vaarallinen romanssi (1959)
(North by Northwest)
8
Faust (1994)
(Lekce Faust)
8
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
8
Kahvia ja tupakkaa (2003)
(Coffee and Cigarettes)
8
8
Mies joka tiesi liikaa (1956)
(The Man Who Knew Too Much)
8
8
Sademies (1988)
(Rain Man)
8
8
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
8
Likainen Harry (1971)
(Dirty Harry)
8
Yön kuumuudessa (1967)
(In the Heat of the Night)
8
Alaston satama (1954)
(On the Waterfront)
8
Elämän juna (1998)
(Train de vie)
8
8
Kwai-joen silta (1957)
(The Bridge on the River Kwai)
8
previous
1 ... 13 ... 30
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja